forum.speedtest.pl
Tester prędkości

Testy prędkości - SiS-Szybki Internetowy Sygnał

adrianjaro - Nie Sie 24, 2008 9:41 pm
Temat postu: SiS-Szybki Internetowy Sygnał
Witam!
Już od 4 miesiecy mam problmy z internetem i niewiem co z tym zrobic. Nie 1 raz pisalem do dostawcy internetu i 2 dni temu przjechal serwis i zrobil internet który poprawił się az na 1 dzień.
Dostawca internetu:Sis
Strona Dostawcy : www.sistbg.net
Płace:42,70 zł z VAT
Płace za prędkość:512 Kbps
Wynik Testu (22:00-zazwyczaj o tej porze internet chodzil az za dobrze):
Download:: 172 kbps
Upload:34 kbps

Co Ja Mam z tym zrobic?
Prosze o rady
z Góry Dziękuję za pomoc
Pozdrawiam

yarzombo - Pon Sie 25, 2008 8:20 pm

Standardowo:

1. Najpierw sprawdz, czy masz wszystko wylaczone podczas testow predkosci (emule i inne tego typu smiecie.
2. Nastepnie zrob sobie kilka testow pod rzad co by nie wyszlo, ze tylko raz testujesz
3. Zapisz wyniki wraz z godzinami i ...

4. Zadyma u dostawcy netu :mrgreen:

alternatynie pobaw sie naszym testerkiem pod http://global.speedtest.pl gdzie mozesz sobie przetestowac do roznych serwerow speed. Polecamy Wroclaw oraz Piotrkow Trybunalski. Jesli do kilku roznych serwerow wyniki beda takie same - zadyma jest konieczna. Pozdrawiam

adrianjaro - Wto Sie 26, 2008 1:36 pm
Temat postu: xxx
yarzombo napisał/a:
Standardowo:

1. Najpierw sprawdz, czy masz wszystko wylaczone podczas testow predkosci (emule i inne tego typu smiecie.
2. Nastepnie zrob sobie kilka testow pod rzad co by nie wyszlo, ze tylko raz testujesz
3. Zapisz wyniki wraz z godzinami i ...

4. Zadyma u dostawcy netu :mrgreen:

alternatynie pobaw sie naszym testerkiem pod http://global.speedtest.pl gdzie mozesz sobie przetestowac do roznych serwerow speed. Polecamy Wroclaw oraz Piotrkow Trybunalski. Jesli do kilku roznych serwerow wyniki beda takie same - zadyma jest konieczna. Pozdrawiam

Wszytko powyłączane a ta prędkość która podalem to jest najwieksza z mozliwych jakie mi sie trafiaja ....;[

xxPrZeMeK - Sro Sie 27, 2008 12:22 pm

no to do admina :razz: